DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 2300 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 2300 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 2300 mm3-7 dní504,88 €410,47 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak vám doma dochádza teplo, vyberte si oceľový radiátor Purmo C22. Jeho úlohou je poskytnúť vašim štyrom stenám dostatočné množstvo tepla pri individuálne zvolenej teplote. Oceľová konštrukcia radiátora predlžuje jeho životnosť tým, že ho chráni pred mechanickým poškodením. Desaťročná záruka vám dáva dôveru v solídnosť produktu.
Vlastnosti a výhody
Teplota vo vašom dome začína klesať? Je to znak toho, že váš starý radiátor neplní svoju základnú funkciu. Vyberte si oceľový radiátor Purmo C22 a užite si teplo svojho domova už dnes. Prezentované zariadenie ponúka možnosť regulovať stupeň teploty ohrevu vzduchu. Navyše zaisťuje, že vytvorená teplá hmota je rovnomerne rozložená po celej miestnosti. Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 2300 mm je zároveň štýlovým doplnkom vzhľadu miestnosti. Má lesklý a hladký biely obal. Dokonale sa hodí do minimalistických a modernistických priestorov. Radiátor má oceľovú konštrukciu. Vďaka tomu je radiátor Purmo odolný voči preliačinám, deformáciám a vysokým teplotám.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3931 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 2300 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3931 W |
| Hmotnosť produktu | 76,82 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703217 |

1850 + recenzí








