DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 2600 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 2600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 2600 mm3-7 dní545,74 €443,69 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C22 je spojením funkčnosti a estetiky. Vďaka nej bude mať váš domov konečne príjemnú teplotu. Navyše do interiéru vášho bytu vnesiete prvok elegantného štýlu. Radiátor je vyrobený z ocele odolnej voči mechanickému poškodeniu. Dodáva sa s desaťročnou zárukou.
Vlastnosti a výhody
Nie je nič príjemnejšie ako zimný večer strávený pri teple radiátora. Najmä po dlhom sivom dni v práci. Vaše staré vykurovacie zariadenie už nie je užitočné? Zbavte sa sentimentov a vyberte si oceľový radiátor Purmo C22. Vďaka nej sa vaše sny o teplých večeroch stanú skutočnosťou. Predstavené zariadenie je určené najmä do priestranných interiérov. Radiátor má širokú vykurovaciu plochu. Vďaka tomu dokáže vytvárať a rovnomerne rozvádzať teplo aj vo veľkých miestnostiach. Oceľový radiátor Purmo C22 600 x 2600 mm navyše zlepší vzhľad vašej miestnosti. Umožňuje to lesklý biely povlak. Dodá miestnosti elegantný štýl.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 4443 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 2600 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 4443 W |
| Hmotnosť produktu | 85,54 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703224 |

1850 + recenzí








