DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 400 mm
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C22 900 x 400 mm3-7 dní180,09 €146,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C22 dobre poslúži v malých a stredne veľkých miestnostiach. Je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele valcovanej za studena. Profilované vykurovacie platne a konvekčné prvky priaznivo ovplyvňujú účinnosť radiátora. Sada obsahuje montážny systém, ako aj zátky a odvzdušňovač. V budúcnosti budete môcť radiátor recyklovať.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte efektívny a odolný radiátor, ktorý bude dobre fungovať v kúpeľni alebo malej miestnosti? Vyberte si oceľový radiátor Purmo C22 900 x 400 mm, ktorý dokonale odvádza teplo do okolia. Je to spôsobené profilovanými vykurovacími doskami a konvekčnými prvkami. Jeho vynikajúci výkon ovplyvňuje aj fakt, že je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele valcovanej za studena. To tiež ovplyvňuje jeho životnosť. Oceľový radiátor Purmo C22 je odolný voči mechanickému poškodeniu. Je dostupný v univerzálnej bielej farbe. Sada obsahuje montážny systém, ako aj zátky a odvzdušňovač, ktoré sú potrebné pri používaní zariadenia. Pred kúpou si prezrite ďalšie radiátory dostupné v našej rozsiahlej ponuke.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 955 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 955 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 22,5 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814703248 |

1850 + recenzí








