DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Sifóny a vnútorné odpady
- Sifóny
- Odtok pre 3,5" drez s jednou misou
Odtok pre 3,5" drez s jednou misou
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Odtok pre 3,5" drez s jednou misou3-7 dní41,79 €33,98 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Jednokomorový odtok bude dobre fungovať pri inštalácii sanitárnych zariadení vo vašej domácnosti. Ide o konštrukčný prvok drezu, prispôsobený na odvádzanie vody. Odtok sa nielen ľahko inštaluje, ale má aj výnimočne odolnú konštrukciu, takže nevyžaduje častú výmenu a zabezpečuje správny prietok vody na dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Jednokomorový odtok je integrálnym prvkom vodovodného systému. Výrobok slúži na odvádzanie vody z umývadla. Vďaka správne konštruovanému dizajnu odtok nezaberá veľkú plochu pod drezom, takže k nemu ľahko pripevníte aj spodnú skrinku. Navyše sa vďaka tomu ľahko a rýchlo inštaluje. Odtok je vybavený sitom, ktoré chráni sifón pred vonkajším znečistením, čím prispieva k správnemu fungovaniu celej inštalácie. Výrobok je vyrobený z PVC materiálu, vďaka čomu je mimoriadne odolný voči škodlivým vplyvom vlhkosti. Vďaka tomu ho budete môcť veľmi dlho voľne používať na každodenné činnosti v kúpeľni a kuchyni. V našej ponuke nájdete aj ďalšie modely drezových žľabov, takže výrobok ľahko zladíte so sanitárnym zariadením vo vašej domácnosti.
- Úspora miesta
- Vrátane zátka
- Univerzálny prevod
- Nastaviteľné
- Jednoduchá montáž
- Dva priemery pripojenia
- Dizajn sifónu ponecháva viac priestoru pod umývadlom; výrobok renomovanej talianskej spoločnosti
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 115 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 90 °C |
| Prietok | 2940 l/hod |
| Zahrnuté | 3,5" pohár |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Kov a polyvinylchlorid (PVC) |
| Kód produktu | 5908289682106 |

1850 + recenzí








