DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Oľga 70 pravé izbové dvere, dub sonoma
Oľga 70 pravé izbové dvere, dub sonoma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oľga 70 pravé izbové dvere, dub sonoma3-7 dní89,50 €72,76 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere oddelia vašu izbu od chodby, takže si pri oddychu môžete užívať ticho a súkromie. Majú nielen praktickú funkciu, ale aj dekoratívnu, keďže majú elegantné presklenie a štruktúru dreva. Dyha ich chráni pred poškriabaním. Ponúkame modely rôznych veľkostí.
Vlastnosti a výhody
Dvere sa inštalujú pri dokončovaní bytov - oddeľujú miestnosti a poskytujú svojim užívateľom pocit súkromia pri plnení každodenných povinností. Okrem toho tlmia hluk prichádzajúci z haly, čím zaisťujú ideálne podmienky pre pokojnú relaxáciu. Elegantný, sklenený model má tiež vysoké dekoratívne hodnoty - módny vzhľad výrobku zvýrazňuje jeho hnedá farba. Verzia má vzor pripomínajúci prirodzenú štruktúru dreva a bude vyzerať skvele v kombinácii s nábytkom z takéhoto materiálu. Dvere zostanú dlhodobo odolné voči škrabancom a oderom, pretože sú povrchovo upravené dyhou. V navrhovanom sortimente sú modely s rôznymi technickými parametrami, takže si ľahko vyberiete produkt, ktorý najlepšie vyhovuje úprave vášho okolia.
- Stabilizačná náplň
- Povrch podobný drevu
- Tradičné farby a vzor
- Krytina listu: dyha
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 740 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Dub sonoma |
| Farebná skupina | Béžová |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 19,8 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5902659245922 |

1850 + recenzí









