DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Oľga 90 pravé dvere izby, orech sever
Oľga 90 pravé dvere izby, orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oľga 90 pravé dvere izby, orech sever3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pravé izbové dvere Olga sever orech sú kombináciou funkčnosti a odolnosti. Boli navrhnuté a vyrobené s dôrazom na najmenší detail. Vďaka tomu vám budú slúžiť dlho. Sú ľahké, pevné a hodia sa do mnohých aranžmánov. V našom sortimente nájdete aj ďalšie varianty dverí z kolekcie Olga, ktoré môžete zladiť k typu interiéru.
Vlastnosti a výhody
Severné izbové dvere Olga 90 pravý orech majú široké uplatnenie. Uplatnia sa najmä v obývačkách, napríklad v spálni. Môžete nimi však oddeliť aj kancelárie zamestnancov. Charakteristickým znakom tohto modelu je matné sklo, ktoré prepúšťa svetlo, no zároveň poskytuje súkromie. Severné izbové dvere Olga pravý orech boli vyrobené z kvalitných materiálov. Voštinová výplň dodatočne spevňuje dve vonkajšie platne. Na povrchu je povrchová fólia, ktorá dodáva dvierkam zaujímavý dizajn. Konštrukcia je ľahká, ale veľmi pevná. Ak hľadáte rovnaké dverné stolárske prvky, pozrite si všetky dverné krídla z kolekcie Olga.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 970 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2085 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 20 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Kód produktu | 5908443055012 |

1850 + recenzí








