DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- OSB dosky
- OSB 3 Kronobuild doska 2500 x 1250 x 12 mm 3,125 m2
OSB 3 Kronobuild doska 2500 x 1250 x 12 mm 3,125 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OSB 3 Kronobuild doska 2500 x 1250 x 12 mm 3,125 m23-7 dní22 €17,89 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OSB doska 3 zo série Kronobuild je univerzálnym riešením, ktoré dobre poslúži na každej stavbe a pri akejkoľvek rekonštrukcii. Je to pevný materiál na stavbu stropov, schodísk alebo stien vyrobených rámovou technológiou. Táto doska vďaka svojim jedinečným vlastnostiam zaručuje stabilitu vyrobených prvkov a ich vysokú odolnosť po celú dobu používania.
Vlastnosti a výhody
Ponúkaný produkt je univerzálna OSB doska so širokým spektrom použitia pri stavebných a renovačných prácach. Môže byť použitý ako trvalý prvok konštrukcie, napríklad strešné krytiny, ale aj ako dočasné oplotenie staveniska alebo okenné ostenie v modernizovaných budovách. Vyrobené z materiálu na báze dreva, poskytuje zodpovedajúce technické parametre z hľadiska pevnosti zaručujúce tuhosť a trvanlivosť stavebnej konštrukcie. Vďaka vysokej odolnosti proti vzdušnej vlhkosti, nízkej nasiakavosti a napučiavaniu je vhodný najmä na výstavbu rámových stavieb. Tento produkt je vďaka svojmu všestrannému použitiu výbornou alternatívou k tradičným riešeniam z dosiek alebo drevotrieskových dosiek.
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 2500 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1250 mm |
| Hrúbka produktu | 12 mm |
| Pokrytie | 3,12 m² |
| Typ balenia | ks |
| Okrajový profil | Jednoduché |
| Hmotnosť (kg) | 24 kg |
| Materiál | Drevo |
| Marka | Kronobuild |
| Kód produktu | 5902115300134 |

1850 + recenzí









