DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- OSB dosky
- OSB 3 Kronobuild doska 2500 x 1250 x 9 mm
OSB 3 Kronobuild doska 2500 x 1250 x 9 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OSB 3 Kronobuild doska 2500 x 1250 x 9 mm3-7 dní20 €16,26 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pri stavbe domu, rekonštrukcii bytu alebo dokončovaní komerčných interiérov sa predstavená doska OSB 3 dokonale hodí. Je odolná voči škodlivým vplyvom vlhkosti, takže ju úspešne využijete pri rekonštrukcii kúpeľne či kuchyne. Surové, nedokončené OSB dosky vyzerajú skvele v moderných a priemyselných interiéroch.
Vlastnosti a výhody
Prezentovaná OSB doska je určite stavebná doska so širokým spektrom použitia. Je ideálny na postavenie ľahkého dreveného rámu, ako aj na pokrytie stien, podláh a stropov. S touto doskou vytvoríte aj dobrú tepelnú a zvukovú izoláciu. Tu prezentovaná doska OSB 3 je odolná voči vlhkosti, preto ju možno použiť aj na miestach vystavených škodlivým vplyvom vody a tvorbe plesní, napríklad v kuchyniach a kúpeľniach. Tento výrobok je ľahko spracovateľný - OSB dosku ľahko narežete na potrebné rozmery a dáte jej požadovaný tvar. Môžete ho tiež ľubovoľne dokončiť, alebo ho nechať surový ako dekoratívny prvok v moderných a industriálnych interiéroch.
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 1500 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1250 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Pokrytie | 3,12 m² |
| Typ balenia | ks |
| Okrajový profil | Jednoduché |
| Hmotnosť (kg) | 17,5 kg |
| Materiál | Drevo |
| Marka | Kronobuild |
| Kód produktu | 5902115300271 |

1850 + recenzí









