DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- OSB dosky
- OSB doska Kronobuild 12 x 1220 x 610 mm
OSB doska Kronobuild 12 x 1220 x 610 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OSB doska Kronobuild 12 x 1220 x 610 mm3-7 dní20,33 €16,53 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OSB doska Kronobuild je všestranný produkt. Praktický formát a rovné hrany výrazne uľahčujú používanie a spracovanie. Doska je odolná a vhodná do interiérov s vyššou vlhkosťou. Produkt môžete použiť na vytváranie rôznych stavebných a nábytkových konštrukcií.
Vlastnosti a výhody
OSB doska Kronobuild 12 x 1220 x 610 mm bude užitočná pri vytváraní mnohých konštrukcií. Tento materiál môžete použiť na výrobu stavebných konštrukcií aj nábytkových prvkov. Doska vyrobená z OSB sa vyznačuje nielen vysokou odolnosťou. Je vhodný aj na použitie v interiéroch s vyššou vlhkosťou. OSB doska Kronobuild má šikovný formát. Vďaka tomu je jeho spracovanie oveľa jednoduchšie. Tým je zaistené aj jeho všestranné využitie. Rovné hrany tiež uľahčujú používanie dosky. Hľadáte inú veľkosť dosky? Nájdete ich v sortimente predajní Castorama. Kúpte si aj príslušenstvo a náradie potrebné na montáž alebo iný stavebný materiál.
- Všestranné využitie
- Odolnosť
- Šikovný formát
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 1220 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 610 mm |
| Hrúbka produktu | 12 mm |
| Pokrytie | 0,74 m² |
| séria | Kronobuild |
| Typ balenia | ks |
| Okrajový profil | Jednoduché |
| Hmotnosť (kg) | 5,18 kg |
| Marka | Kronobuild |
| Kód produktu | 5907555421388 |

1850 + recenzí











