DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- OSB dosky
- OSB doska Kronobuild 12 x 810 x 405 mm
OSB doska Kronobuild 12 x 810 x 405 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OSB doska Kronobuild 12 x 810 x 405 mm3-7 dní9,88 €8,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OSB doska Kronobuild sa vyznačuje všestranným využitím. Osvedčí sa pri vytváraní rôznych štruktúr. Tie sú vhodné aj na vnútorné použitie v miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou. Tanier má praktický formát a rovné okraje, ktoré uľahčujú jeho používanie. Je to tiež veľmi odolný materiál.
Vlastnosti a výhody
OSB doska Kronobuild 12 x 810 x 405 mm je veľmi užitočný produkt. Vyznačuje sa všestranným využitím. Vhodné na vytváranie rôznych štruktúr. OSB dosky využijete na stavbu deliacich priečok, no uplatnenie nájde aj pri výrobe nábytku. Dobre funguje v miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou. OSB doska Kronobuild je veľmi odolná. Navyše má praktický formát. Vďaka tomu je oveľa jednoduchšie ho orezať na požadovanú veľkosť alebo tvar. Rovná hrana dosky uľahčuje vytváranie štruktúr z nej. V sortimente predajne Castorama nájdete aj iné veľkosti tejto dosky. Využite aj príslušenstvo a nástroje, ktoré potrebujete na jeho spracovanie a montáž.
- Všestranné využitie
- Odolnosť
- Šikovný formát
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 810 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 405 mm |
| Hrúbka produktu | 12 mm |
| Pokrytie | 0,33 m² |
| séria | Kronobuild |
| Typ balenia | ks |
| Okrajový profil | Jednoduché |
| Hmotnosť (kg) | 2,28 kg |
| Marka | Kronobuild |
| Kód produktu | 5907555421371 |

1850 + recenzí











