DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- OSB dosky
- OSB doska Kronobuild 18 x 810 x 405 mm
OSB doska Kronobuild 18 x 810 x 405 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OSB doska Kronobuild 18 x 810 x 405 mm3-7 dní12,93 €10,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OSB doska Kronobuild je odolný stavebný materiál určený na použitie vo vnútri budov. Vhodné na vytváranie mnohých rôznych štruktúr. Môžete ich použiť aj v miestnostiach s vyššou vlhkosťou. Disk má praktický formát. Jeho rovné hrany tiež uľahčujú používanie.
Vlastnosti a výhody
Chcete vytvoriť pevnú a odolnú štruktúru? Potrebujete teda ten správny materiál. Pôjde o OSB dosku formátu Kronobuild 18 x 810 x 405 mm. Tento produkt má všestranné využitie. Vhodné na vytváranie rôznych štruktúr. Dá sa použiť aj vo vlhkých podmienkach. Nepoškodia dosku a neovplyvnia trvanlivosť konštrukcie. OSB doska Kronobuild je veľmi odolná. Jeho praktický formát uľahčuje prácu s diskom. Vďaka tomu je oveľa jednoduchšie ho orezať na veľkosť alebo tvar, ktorý potrebujete. Rovné hrany uľahčujú spájanie dosiek. Iné veľkosti tohto materiálu nájdete v predajniach Castorama. Môžete si tiež zakúpiť nástroje a montážne príslušenstvo, ktoré budete potrebovať.
- Všestranné využitie
- Odolnosť
- Šikovný formát
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 810 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 405 mm |
| Hrúbka produktu | 18 mm |
| Pokrytie | 0,33 m² |
| séria | Kronobuild |
| Typ balenia | ks |
| Okrajový profil | Jednoduché |
| Hmotnosť (kg) | 3,42 kg |
| Marka | Kronobuild |
| Kód produktu | 5907555421418 |

1850 + recenzí











