DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- OSB dosky
- OSB doska Kronobuild 9 x 810 x 405 mm
OSB doska Kronobuild 9 x 810 x 405 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
OSB doska Kronobuild 9 x 810 x 405 mm3-7 dní8,14 €6,61 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
OSB doska Kronobuild bude užitočná pre všetky typy konštrukcií, ktoré sa budú používať v interiéri. Budú dobre fungovať v podmienkach zvýšenej vlhkosti. Tento produkt má všestranné využitie. Je tiež veľmi odolný. Šikovný formát a rovná hrana vám umožnia vytvárať mnoho štruktúr.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte univerzálny produkt na stavebné konštrukcie z materiálov na báze dreva? Dobrou voľbou preto bude OSB doska, formát Kronobuild 9 x 810 x 405 mm. Môžete ho použiť vo vnútri budov. Funguje veľmi dobre aj vo vlhkom prostredí. OSB doska Kronobuild má rovnú hranu. Jeho praktický formát vám poskytne veľké pohodlie pri vytváraní rôznych štruktúr. OSB doska má všestranné využitie. Je tiež veľmi odolný. Určite sa vám bude hodiť pri kutiloch a vytváraní rôznych typov predmetov alebo stavebných prvkov. Hľadáte iný rozmer OSB dosiek? Nájdete ho v ponuke predajní Castorama. Zásobte sa aj výrobkami, ktoré potrebujete na spracovanie tejto dosky.
- Všestranné využitie
- Odolnosť
- Šikovný formát
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 810 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 405 mm |
| Hrúbka produktu | 9 mm |
| Pokrytie | 0,33 m² |
| séria | Kronobuild |
| Typ balenia | ks |
| Okrajový profil | Jednoduché |
| Hmotnosť (kg) | 1,83 kg |
| Marka | Kronobuild |
| Kód produktu | 5907555421357 |

1850 + recenzí











