DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Lopaty a vidly
- Ostrý rýľ s kovovou ergonomickou rukoväťou, Fiskars, 98 cm
Ostrý rýľ s kovovou ergonomickou rukoväťou, Fiskars, 98 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ostrý rýľ s kovovou ergonomickou rukoväťou, Fiskars, 98 cm3-7 dní36,74 €29,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Náradie je ideálne na kopanie a prehadzovanie pôdy – využijete ho pri rôznych prácach vo vašej záhrade. Rýľ je navrhnutý tak, aby sa ľahko dostal na zem s malou silou - silu, ktorú potrebujete na plnenie svojich povinností, si zachováte po dlhú dobu. Materiály, z ktorých bol výrobok vyrobený, boli vybrané tak, aby zaručili jeho trvanlivosť.
Vlastnosti a výhody
Aby ste si zaistili pohodlie pri kopaní pôdy, mali by ste si zakúpiť nástroj vhodne vybraný pre tento typ práce. Tu prezentovaný rýľ má ergonomickú rukoväť, ktorá vám umožní držať výrobok pevne v ruke a ľahko s ním manévrovať. Jeho dĺžka bola zvolená tak, aby ste si zachovali bezpečnú polohu pri držaní tela. Vhodne široká a ostrá pracovná časť vám umožní jednoduché zasunutie náradia do zeme – zem rýchlo a efektívne vykopete a pripravíte pred výsadbou rastlín. Materiály, z ktorých sú jednotlivé diely vyrobené, boli vybrané tak, aby si rýľ dlho zachoval všetky svoje vlastnosti - z funkčnosti náradia sa budete tešiť dlhé roky.
- Ideálne na kopanie, odstraňovanie koreňov a trsov trávy; uhol sklonu hriadeľa 26°; Špička rýľa má oporu, ktorá umožňuje efektívnejšiu prácu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rýľ |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 1250 mm |
| Dĺžka hriadeľa | 980 mm |
| Dĺžka rukoväte | 990 mm |
| Šírka hlavy | 200 mm |
| Šírka produktu | 195 mm |
| Štandardné | GS |
| Typ rukoväte | Mäkká rukoväť |
| Tvar hlavy | Rovno |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Odolný voči hrdzi | Odolný voči hrdzi |
| Hmotnosť produktu | 2,1 kg |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Materiál hlavy | uhlíková oceľ |
| Materiál hriadeľa | Kovové |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Materiál | oceľ |
| Titul | Vrátane kroku |
| Pokyny na skladovanie | Skladujte na suchom mieste |
| Kód produktu | 6411501310088 |

1850 + recenzí








