DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Ostatné
- Osviežovač farby do škár Mapei Fresca 113 šedá 160 g
Osviežovač farby do škár Mapei Fresca 113 šedá 160 g
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Osviežovač farby do škár Mapei Fresca 113 šedá 160 g3-7 dní13,80 €11,22 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Osviežovač je užitočný pri renovačných prácach, pretože je určený na obnovu škár. Jeho použitím dodáte dlažbe estetickú úpravu zvyšujúcu atraktivitu dizajnu interiéru. Prípravok sa vyznačuje sivou farbou, ktorá dokonale ladí s mnohými ďalšími farbami. Akrylová farba zostáva dlhodobo odolná proti odštiepeniu
Vlastnosti a výhody
Osviežovač umožňuje jednoducho renovovať škáry, ktoré majú výrazný vplyv na vzhľad podláh a stien obložených dlažbou. Prípravok na báze akrylových živíc sa vyznačuje výbornou priľnavosťou, takže dlhodobo zaisťuje perfektné výsledky práce - je odolný proti praskaniu a drobeniu. Náter je sivej farby, ktorá sa výborne kombinuje s mnohými ďalšími farbami – ľahko si ho prispôsobíte aranžmánu vášho okolia. Osviežovač môžete rýchlo aplikovať pomocou štetca alebo dávkovača, čím ľahko získate estetický vzhľad. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne druhy tohto produktu, takže si ľahko vyberiete produkt, ktorý sa bude vo vašom byte najlepšie hodiť.
- Doba skladovania: 24 mesiacov v originálnom, dobre uzavretom obale; chrániť pred mrazom
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mapei |
| séria | Freska |
| Hustota | 1370 kg/m³ |
| Maximálna teplota aplikácie | 35 °C |
| Spôsob aplikácie | Kefa |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Akrylová živica |
| Kód produktu | 8022452037719 |

1850 + recenzí








