DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Čerpadlá a nádrže
- Ovládač čerpadla Malec pompy.pl Auto Press
Ovládač čerpadla Malec pompy.pl Auto Press
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ovládač čerpadla Malec pompy.pl Auto Press3-7 dní71,32 €57,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Auto regulátor čerpadla je užitočným zariadením v domácnosti so záhradou, pretože slúži na zabezpečenie správneho chodu závlahového systému. Jednoduchosť inštalácie a obsluhy umožňuje efektívne zapojenie. Regulátor udržuje vhodnú úroveň tlaku vody automatickým zapínaním a vypínaním čerpadla
Vlastnosti a výhody
Ovládač čerpadla bude užitočným nástrojom vo vašej domácej záhrade. Produkt umožňuje automatické riadenie činnosti čerpadla napájajúceho záhradné hadice pri polievaní rastlín. Odolné puzdro je vyrobené z plastu, ktorý chráni zariadenie pred náhodným poškodením a škodlivými účinkami vlhkosti. Použitie zariadenia pri polievaní domácej záhrady umožňuje efektívne riadenie množstva použitej vody, pretože regulátor udržuje konštantnú úroveň tlaku. Navyše v prípade nedostatku vody automaticky vypne čerpadlo, čím ho ochráni pred poškodením motora. Vďaka svojej užitočnosti môžu regulátor čerpadla využiť aj profesionálni záhradníci
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 140 mm |
| Šírka produktu | 180 mm |
| Výška produktu | 230 mm |
| Frekvencia | 50 MHz |
| Maximálna teplota vody | 35 °C |
| Minimálna teplota vody | 1 °C |
| Hmotnosť produktu | 1,44 kg |
| Kód produktu | 5907695670882 |

1850 + recenzí








