DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Brány a ploty
- Vstupné brány
- Panelová brána Polbram Steel Group 2D 400 x 150 cm, pletivo 5 x 20 cm, pozink.
Panelová brána Polbram Steel Group 2D 400 x 150 cm, pletivo 5 x 20 cm, pozink.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Panelová brána Polbram Steel Group 2D 400 x 150 cm, pletivo 5 x 20 cm, pozink.3-7 dní232,89 €189,34 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Brána sa bude hodiť vo väčšine domácností – slúži na stavbu plotov. Vyznačuje sa dlhou životnosťou, pretože je odolný voči deformáciám a korozívnym účinkom vlhkosti. Súčasťou sady sú aj pánty používané pri jej montáži. V našej ponuke nájdete aj iné typy brán.
Vlastnosti a výhody
Brána bude užitočná vo väčšine domácností, pretože sa inštaluje pri stavbe plotov. Vyznačuje sa dlhotrvajúcou životnosťou, pretože je odolný voči škodlivým vplyvom vlhkosti, čo je obzvlášť dôležité v prípade prvkov používaných v exteriéri. Produkt dokonale spolupracuje s automatickým zariadením, ktoré umožňuje ľahké otváranie a zatváranie brány - je výnimočne funkčný. Súčasťou sady sú aj pánty určené na presnú montáž predmetu, takže si ich nemusíte kupovať sami. Všetko si môžete nainštalovať sami alebo si najať špecialistu, ak nemáte skúsenosti s týmto typom práce. Ponúkame rôzne typy brán, takže si môžete vybrať model podľa svojich predstáv.
- Pevné spracovanie
- Moderný dizajn
- Jednoduchá montáž
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| záruka výrobcu | 8 rokov |
| Hĺbka (cm) | 3 cm |
| šírka (cm) | 400 cm |
| výška (cm) | 150 cm |
| séria | 2D |
| Hmotnosť produktu | 33 kg |
| Kód produktu | 5901891477078 |

1850 + recenzí









