DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Plávajúce podlahy
- Podlahové panely anglický dub AC3 2,47 m2
Podlahové panely anglický dub AC3 2,47 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Podlahové panely anglický dub AC3 2,47 m23-7 dní17,28 €14,05 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podlahové panely z anglického dubu sú perfektným riešením pre obývaciu izbu alebo obývaciu izbu. Panely majú jasne vyznačenú štruktúru dreva, ktorá im dodáva rustikálny charakter. Takýto dekoratívny prvok urobí interiér ešte útulnejším a vytvorí priateľskú atmosféru napomáhajúcu relaxácii. V našej ponuke nájdete aj ďalšie modely panelov, z ktorých si môžete vybrať a získať model, ktorý sa dokonale hodí do vášho bytu.
Vlastnosti a výhody
Podlahové panely z anglického dubu môžete použiť pri usporiadaní miestností, kde je dôležitá útulná atmosféra. Budú ideálnym riešením do obývačky alebo spálne, pretože svojou štruktúrou pripomínajú prírodné drevo. Tento prvok dekorácie určite urobí miestnosť ešte priateľskejšou a vytvorí atmosféru priaznivú pre relaxáciu. Panely sa tiež veľmi ľahko udržiavajú v čistote, pretože sa na ich povrchu nelepia nečistoty. Starostlivosťou o podlahu preto nebudete musieť tráviť príliš veľa času. Panely majú systém špeciálnych pántov Twin Clic, ktoré uľahčujú ich spojenie, takže pokladanie panelov je rýchle a efektívne – túto úlohu zvládnete aj sami.
- Systém Twin Clic
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 10 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 1300 mm |
| Hrúbka produktu | 7 mm |
| Pokrytie | 2,47 m² |
| Šírka produktu | 215 mm |
| Trieda obrusovania | AC3 |
| Okrajový profil | Žiadne skosenie |
| Kliknite na systém | Dvojitá západka |
| Farba | Anglický dub |
| Hmotnosť (kg) | 15 kg |
| Kód produktu | 5907555417053 |

1850 + recenzí











