DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Brány a ploty
- Oceľové a kované ploty
- Polargos Alicja 2 bránka 105 x 175 cm pravá
Polargos Alicja 2 bránka 105 x 175 cm pravá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Polargos Alicja 2 bránka 105 x 175 cm pravá3-7 dní153,69 €124,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Brána Alicja 2 je elegantným vstupom do vášho pozemku. Tradičný štýl sa hodí ku klasickým domom a elegantným kaštieľom. Bránka je vyrobená z ocele odolnej voči poveternostným vplyvom. Otvára sa na pravú stranu, no v našej ponuke nájdete aj ľavostranný variant. V našej ponuke nájdete aj ďalšie plotové prvky zo série Alicja 2.
Vlastnosti a výhody
Bránka Alicja 2 je súčasťou elegantného plotu. Patrí do série, ktorá je ako stvorená pre klasické rodinné domy a vily - jej vzhľad je kombináciou tradičného štýlu a dekoratívnej výzdoby. Produkt sa otvára na pravú stranu, no v našej ponuke nájdete aj reverzný variant, takže si ho ľahko zladíte k štýlu vášho domova. Prvky bránky sú chránené proti poveternostným vplyvom. Sú vyrobené z ocele, ktorá zaisťuje odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Tmavá farba je univerzálna a nevykazuje žiadne nečistoty. V našej ponuke nájdete aj ďalšie prvky zo série Alicja - brány z kolekcie sú vhodné pre automatizáciu, čo je pohodlné riešenie pre každodenné používanie plotu.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 8 cm |
| šírka (cm) | 105 cm |
| výška (cm) | 175 cm |
| séria | Alica 2 |
| Farba | čierna |
| Hmotnosť produktu | 17 kg |
| Kód produktu | 5902360103573 |

1850 + recenzí










