DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Podomietkové zásuvky
- Polmark Tarnów Rosa dvojitý rám, matná biela
Polmark Tarnów Rosa dvojitý rám, matná biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Polmark Tarnów Rosa dvojitý rám, matná biela3-7 dní5,16 €4,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Estetickú úpravu elektroinštalačnej zásuvky Vám zabezpečí dvojrám Polmark Tarnów Rosa, biely matný. Jeho inštalácia vám nespôsobí žiadne problémy. Prvok chráni stenu pred nečistotami v mieste inštalácie. Výrobok je vyrobený z ABS plastu. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou. Potvrdzuje to šesťmesačná záruka.
Vlastnosti a výhody
Osviežujete svoj byt a potrebujete produkt, ktorý vám umožní esteticky dokončiť zásuvku? Dvojrámik Polmark Tarnów Rosa, biely matný, vyrieši váš problém. Steny okolo tohto prvku budú chránené pred prípadným znečistením. Dodáte im tak atraktívny vzhľad. Výrobok sa tiež veľmi ľahko udržuje v čistote, takže si dlho zachováva dokonalý vzhľad. Dvojrámik Polmark Tarnów Rosa biely matný je vyrobený z kvalitného materiálu ABS, ktorý je mimoriadne odolný. Výrobok je v matnej bielej farbe, ktorá sa perfektne hodí do aranžmánov v škandinávskom a anglickom štýle. V ponuke predajne Castorama nájdete viac dvojrámikov zo série Rosa.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Rám |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Polmark Tarnów |
| Hĺbka produktu | 70 mm |
| Šírka produktu | 240 mm |
| Výška produktu | 110 mm |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| séria | Rosa |
| Počet modulov | 3 |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Matná biela |
| Materiál | ABS plast |
| Kód produktu | 5907559877280 |

1850 + recenzí








