DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Záhradné nožnice a sekery
- Poplatky karczownik Fiskars XA3
Poplatky karczownik Fiskars XA3
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Poplatky karczownik Fiskars XA33-7 dní63,14 €51,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sekáčik je produkt určený na odvetvovanie konárov a strihanie malých stromčekov - bude užitočný vo väčšine záhrad. Je odolný voči ohybu a prasknutiu, takže vám bude slúžiť dlho. Výrobok má pohodlnú rukoväť, ktorá umožňuje jednoduchú obsluhu sekáčika. Čepeľ má zakrivený tvar, vďaka ktorému ľahko odrežete konáre stromu priamo pri kmeni.
Vlastnosti a výhody
Sekáčik príde vhod vo väčšine záhrad, pretože je určený na orezávanie konárov. Je ideálny aj na výrub malých stromov, takže je mimoriadne funkčný. Výrobok je odolný proti ohybu a praskaniu a má dlhú životnosť. Náradie je vybavené pohodlnou rukoväťou zaisťujúcou pocit pohodlia a bezpečia pri použití ostrého nástroja. Čepeľ sekáča má navyše zakrivený tvar, ktorý umožňuje ľahké orezávanie konárov stromu priamo pri kmeni. Výrobok je dokončený s výnimočnou presnosťou, takže jeho hrany sa rýchlo neotupia. Naša ponuka obsahuje rôzne doplnky používané pri záhradkárčení, takže si jednoducho zostavíte náradie, ktoré potrebujete.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Záhradný kosák |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 550 mm |
| Šírka produktu | 145 mm |
| séria | WoodXpert |
| Typ rukoväte | Mäkká rukoväť |
| Hmotnosť produktu | 510 g |
| Materiál rukoväte | FibreComp™ |
| Pokyny na skladovanie | Skladujte prosím v suchom prostredí |
| Kód produktu | 6411501260048 |

1850 + recenzí









