DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Okná a príslušenstvo
- Plastové okná
- Posuvné okno z PVC s pevným trojsklom, 2700 x 2300 mm, biele
Posuvné okno z PVC s pevným trojsklom, 2700 x 2300 mm, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Posuvné okno z PVC s pevným trojsklom, 2700 x 2300 mm, biele3-7 dní1 406,91 €1 143,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pevné, trojsklo biele PVC posuvné okno je zaujímavým riešením pre terasové dvere v obytných budovách aj špecifických typoch komerčných budov, ako sú reštaurácie. Dvere majú biely rám vyrobený z polyvinylchloridu. Sú odolné voči vlhkosti a tvorbe plesní. Majú posuvný mechanizmus, ktorý šetrí miesto
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte dobré riešenie pre terasové dvere, vyberte si pevné plastové posuvné okno s trojsklom, 2700 x 2300 mm, biele. Tento produkt bol špeciálne pripravený na okamžitú inštaláciu. Sada obsahuje nielen rám, ale aj kľučku, takže dvere budú pripravené na montáž ihneď po zakúpení. Pevné trojsklo biele PVC posuvné okno má rám vyrobený z polyvinylchloridu, ktorý má hladkú povrchovú úpravu. Z tohto dôvodu sa ľahko udržiava a je aj estetický. Biela farba sa hodí do všetkých štýlov interiéru. Rám má tri sklenené tabule, ktoré zaručujú dobrú izoláciu. Produkt funguje na posuvnom mechanizme. Je odolný voči plesniam. Pozrite si aj ostatné terasové okná v sortimente
- Vrátane rukoväte
- Odolný voči plesniam
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Terasové dvere |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hrúbka rámu | 97 mm |
| Hrúbka produktu | 97 mm |
| Šírka produktu | 2700 mm |
| Výška produktu | 2300 mm |
| Typ dverí | Posuvné |
| Typ zasklenia | Trojité zasklenie |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 5908296734034 |

1850 + recenzí











