DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná architektúra
- Dlažobné kocky
- Prielomová doska Bruk-Bet 30 x 30 x 4 cm, mušľový vápenec
Prielomová doska Bruk-Bet 30 x 30 x 4 cm, mušľový vápenec
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Prielomová doska Bruk-Bet 30 x 30 x 4 cm, mušľový vápenec3-7 dní4,35 €3,53 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vďaka škrupinovej vápencovej betónovej doske si chodníky a terény vo svojej záhrade urobíte sami - dokonale splynú s prírodným rázom okolia. Navyše budete spokojní aj s jeho životnosťou – betón je odolný voči nárazom a nekazí sa ani v náročných poveternostných podmienkach.
Vlastnosti a výhody
Použitie betónovej dosky umožňuje usporiadať priestor v záhradách, terasách a dvoroch. Prezentovaný model pôsobí mimoriadne prirodzene, čo je spôsobené jeho farebnosťou - nepravidelné sfarbenie v odtieni mušľového vápenca prvok ľahko zapadne do pozadia zelenej záhrady. Takúto platňu môžete úspešne použiť na vyznačenie cestičiek medzi záhonmi alebo vytvorenie základne, na ktorú môžete stabilne umiestniť záhradný nábytok. Betónový výrobok sa pri vystavení vlhkosti alebo dlhodobému slnečnému žiareniu nezhorší - zachová si svoje vlastnosti po dlhú dobu. V našom sortimente nájdete aj ďalšie betónové dosky tejto značky - môžete si ich upraviť podľa svojich požiadaviek.
- Rýchlosť a jednoduchosť inštalácie, odolnosť, mix farieb
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 300 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 300 mm |
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Hmotnosť produktu | 8,2 kg |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Tvar produktu | Námestie |
| Materiál | Betón |
| Farebná skupina | žltá |
| Marka | Bruk-Bet |
| Osud | Rozvoj chodníkov, terás, záhrad a námestí |
| Kód produktu | 5907561728198 |

1850 + recenzí









