DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Príslušenstvo pre radiátory
- Pripojenie radiátora Kraków, pravé, rovné, 350 mm
Pripojenie radiátora Kraków, pravé, rovné, 350 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Pripojenie radiátora Kraków, pravé, rovné, 350 mm3-7 dní71,32 €57,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Priame, pravostranné pripojenie radiátora vám umožní pohodlnú a pohodlnú inštaláciu radiátora do vykurovacieho systému v miestnosti. Špeciálne spodné pripojenie zvyšuje komfort používania. V tomto modeli je termoregulátor namontovaný na pravej strane. Výrobok je vyrobený z hliníka, takže je odolný voči mechanickému poškodeniu a dobre vedie teplo
Vlastnosti a výhody
Máte problém s radiátormi, z ktorých neustále uniká vzduch? Alebo sú staré a nekúria? Ak áno, je čas popremýšľať o ich výmene za nové. Na tento účel zvoľte správne, rovné pripojenie radiátora, ktoré vám umožní správne nainštalovať radiátor. Je vyrobený z hliníka, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu a celý prvok má veľmi dobré technické parametre. Výrobok je vybavený moderným spodným pripojením a možnosťou priameho napojenia na potrubie za radiátor, čo výrazne zlepšuje komfort a pohodlie jeho používania. Prezrite si ponuku našej predajne Castorama a vyberte si radiátor, ktorý zodpovedá zapojeniu. To vám umožní vytvoriť efektívny vykurovací systém, ktorý udrží váš domov teplý a útulný v zime.
- Moderné spodné pripojenie pre pohodlie a komfort používania
- Možnosť priameho napojenia na potrubie za radiátorom
- Možno kombinovať s radiátorovými prvkami G350F
- Vynikajúce technické parametre
- Spoľahlivosť
- Inštalácia termoregulátora na pravú stranu
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Armatúra Krakov |
| Hĺbka produktu | 90 mm |
| Šírka produktu | 116 mm |
| Výška produktu | 486 mm |
| Maximálna plocha, ktorá sa má vyhrievať (vo výške 2,6 m) | 0,86 m² |
| Maximálna teplota vody | 95 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Parametre rozstupu potrubí | Rozstup pripojenia: 50 mm |
| Hmotnosť produktu | 1240 g |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | hliník |
| Kapacita | 0,22 l |
| Kód produktu | 5907571790253 |

1850 + recenzí








