DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Radex Lugano 60 masívne dvere, pravé, surová borovica
Radex Lugano 60 masívne dvere, pravé, surová borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Radex Lugano 60 masívne dvere, pravé, surová borovica3-7 dní147,71 €120,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dverné krídlo Lugano je určené na vnútorné použitie, preto je dokonalým zavŕšením vašich izieb. Je vyrobený zo surového borovicového dreva, ktoré vďaka svojej prirodzenej farbe vyzerá atraktívne a navyše je mimoriadne trvácne a odolné voči poškodeniu. V ponuke máme aj iné modely tejto značky.
Vlastnosti a výhody
Krídlo Lugano je ideálne pre vašu farmu, ako aj pre kancelárie, hotely a iné priestory. Má mimoriadne univerzálny vzhľad, pretože nemá žiadne dekorácie v podobe presklenia. Preto efektívne naplní vašu potrebu súkromia vo vašej spálni alebo pracovni, kde sa môžete ľahko oddeliť od svojich spolubývajúcich. Dvere sú vyrobené zo surového borovicového dreva v prírodnej svetlej farbe. Táto surovina sa vyznačuje vysokou tuhosťou a dodáva konštrukcii mimoriadnu stabilitu. Okrem toho je tvrdé drevo s vysokou hustotou odolné aj voči mechanickému poškodeniu. Plné dvere majú pánty na pravej strane, ale pre potreby našich zákazníkov je dostupný aj opačný variant, ako aj iné veľkosti tohto modelu.
- Ekologické
- škandinávske drevo
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Lugano |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Surová borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 17,4 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5907592243394 |

1850 + recenzí









