DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Elektrické náradie
- Vŕtačky, skrutkovače a kladivá
- Rýchloupínacie skľučovadlo Dremel
Rýchloupínacie skľučovadlo Dremel
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Rýchloupínacie skľučovadlo Dremel3-7 dní29,91 €24,32 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Rýchloupínacie skľučovadlo je určené pre vŕtačky štandardnej veľkosti. Výrobok je vyrobený z odolných materiálov a je odolný voči korózii a mechanickému poškodeniu. Rukoväť umožňuje rýchlu výmenu hrotu namontovaného na stopke, čo skracuje pracovný čas. Výrobok zaisťuje pevnú montáž rôznych typov hrotov.
Vlastnosti a výhody
Rýchloupínacie skľučovadlo je určené pre elektrické náradie, ktoré používa kolíky. Výrobok je vyrobený z kvalitného materiálu, preto je odolný voči korózii a prípadnému mechanickému poškodeniu, ktoré môže nastať v dôsledku každodenného používania. Držiak sa veľmi ľahko inštaluje, takže celý proces trvá len chvíľu. Tento typ produktu umožňuje ľubovoľnú výmenu rôznych typov hrotov elektrického náradia – čistiace kefky, vrtáky a iné. Dobrá kvalita produktu robí upevnenie pevným. Rukoväť je možné použiť ako pri vykonávaní drobných renovačných opráv u vás doma, tak aj pri každodennej práci v profesionálnej dielni.
- Umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu príslušenstva
Technické špecifikácie
| Marka | Dremel |
|---|---|
| počet položiek | 1 |
| Materiál | oceľ |
| Typ skľučovadla | Viacnásobné |
| Veľkosť skľučovadla | 0,4 - 3,4 mm |
| Dĺžka (cm) | 2,2 cm |
| Hmotnosť produktu | 18 g |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Kód produktu | 8710364012978 |

1850 + recenzí










