DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Náradie pre zváračov
- Zváracie stroje a migomaty
- Spavarka invertorowa Best 190C
Spavarka invertorowa Best 190C
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Spavarka invertorowa Best 190C3-7 dní415,94 €338,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Invertorová zváračka Bester 190C je špecializované zariadenie, ktoré vám uľahčí vykonávanie zváracích prác. Prenosný, ľahký zvárací stroj vybavený profesionálnym systémom podávania drôtu. Zariadenie sa tiež vyznačuje jednoduchou zmenou polarity. Veľký displej zobrazujúci zváracie parametre vám uľahčí používanie prístroja
Vlastnosti a výhody
Invertorová zváračka Bester 190C bude nenahraditeľná pri vykonávaní rôznych zváracích prác. Kompaktné zariadenie je vybavené profesionálnym systémom podávania drôtu. Zváračka sa vyznačuje aj ľahkou zmenou polarity. Veľký displej vám umožní jednoduchú kontrolu parametrov zvárania. Zariadenie tiež umožňuje vykonať test podávania drôtu. Navyše disponuje množstvom funkcií, ako napríklad Hot Start alebo Anti Stick, ktoré výrazne zlepšujú kvalitu zvárania. Vyššia hodnota indukcie má navyše pozitívny vplyv na mäkkosť výsledného oblúka. Tým sa minimalizuje množstvo rozstreku. Sada obsahuje zváraciu pištoľ MIG 3 a držiak 3 m. Vďaka nízkej hmotnosti 13 kg možno invertorovú zváračku Bester použiť ako prenosný nástroj
- Kompaktný typ meniča
- Veľký displej zobrazujúci parametre zvárania
- Test podávania drôtu
- Profesionálny systém podávania drôtu
- Jednoduchá zmena polarity
- Zvárací prúd: MIG / MAG 30 - 180 A, MMA elektróda 15 - 180 A, TIG Lift 15 - 180 A
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Bester |
| Maximálna veľkosť elektródy | 4 mm |
| Minimálna veľkosť elektródy | 2 mm |
| Šírka produktu | 220 mm |
| Výška produktu | 480 mm |
| Informácie pre používateľa | MIG/MAG 180/20%, MMA 180/15%, TIG 180/25% |
| Napätie | 230V |
| Spotreba energie počas prevádzky | 6,2 kWh |
| Výstupný prúd | 180A |
| Zahrnuté | MIG zvárací horák 3 m, držiak hmoty 3 m |
| Kompatibilita | pevný zvárací drôt, samotienený drôt s tavivom, obalená elektróda, plný drôt TIG |
| Kód produktu | 5907709573734 |

1850 + recenzí











