DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Posuvné dvere
- Stodola 80 masívne posuvné dvere, borovica uzlovitá, tvar K
Stodola 80 masívne posuvné dvere, borovica uzlovitá, tvar K
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stodola 80 masívne posuvné dvere, borovica uzlovitá, tvar K3-7 dní170,10 €138,29 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Celoposuvné dvere Barn, borovica uzlovitá, tvar K, sú vyrobené z dreva. Prírodný materiál zaručuje, že krídlo dverí vám bude slúžiť dlhé roky. Posuvný model bude dobre fungovať v malej miestnosti. Môžete ho použiť v spálni alebo šatni. Dvere sú bez skla, takže sa budú skvele hodiť do miestností, kde potrebujete súkromie.
Vlastnosti a výhody
Plné posuvné dvere z borovice Barn 80, tvar K, sú skvelým riešením do malých bytov. Nepotrebujú veľa miesta, a tak získate ďalší priestor napríklad na nábytok alebo dekorácie. Krídlo je bez skla, takže ho využijete v miestnostiach, kde potrebujete súkromie. Dvere budú vhodné do spálne. Môžete nimi zakryť aj šatník. Krídlo je vyrobené z borovicového dreva, takže je pevné a odolné. Model série Loft sa vyznačuje prírodným dizajnom. Dverné krídlo bude vyzerať skvele v industriálnom priestore. Celoplošné posuvné dvere Barn, borovica uzlovitá, tvar K je len jedným z mnohých navrhovaných modelov ideálnych do malých interiérov. Skontrolujte si aj iné farebné varianty posuvných dverí.
- Prírodné drevo
- Ekologické
- škandinávske drevo
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 840 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2020 mm |
| Hmotnosť produktu | 22,8 kg |
| séria | Loft |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Materiál | Borovica |
| Glazované | Neglazované |
| Smer otvárania dverí | Reverzibilné |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Kód produktu | 5908272433586 |

1850 + recenzí








