DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Stôl Allibert California, sivý
Stôl Allibert California, sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Stôl Allibert California, sivý3-7 dní66,44 €54,02 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Funkčná terasa musí mať praktický stôl umožňujúci pohodlné stolovanie. Prezentovaný model je v univerzálnej šedej farbe, takže ho ľahko zladíte s úpravou vašej nehnuteľnosti. Je odolný voči škodlivým vplyvom poveternostných podmienok, čo je dôležité pre doplnky používané v exteriéri.
Vlastnosti a výhody
Chýba vám pri odpočinku na pozemku stôl, pri ktorom by ste sa mohli pohodlne najesť? Bojíte sa, že nábytok, ktorý používate vonku, koroduje? Prezentovaný model bol vytvorený s ohľadom na vás - je vyrobený z polypropylénu a chránený pred škodlivými vplyvmi poveternostných podmienok. Šedá je univerzálna farba, takže predmet môžete doplniť doplnkami akejkoľvek farby - celok bude pôsobiť výnimočne esteticky. Štvorcová verzia je ako stvorená na umiestnenie do rohu terasy, takže v jej centrálnej časti nezaberie cenné miesto. Snívate o pohodlnom jedálenskom kúte na svojom pozemku? Pozrite si našu ponuku a získajte praktický stolík!
- Jednoduchá údržba
- Odolný voči poveternostným vplyvom
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Tabuľka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | ks |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Allibert |
| Dĺžka produktu | 350 mm |
| šírka (cm) | 68 cm |
| výška (cm) | 68 cm |
| séria | Kalifornia |
| Počet miest na sedenie | 4 |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane iba držiakov |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Odolný voči UV žiareniu |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Hmotnosť (kg) | 7,8 kg |
| Kód produktu | 8711245127828 |

1850 + recenzí









