DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Omietky a stierky
- Strojové omietky
- Strojová omietka Knauf MP 75 L 25 kg
Strojová omietka Knauf MP 75 L 25 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Strojová omietka Knauf MP 75 L 25 kg3-7 dní70 €56,91 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Veľmi účinná, ľahká sadrová omietka Knauf MP 75 Leicht sa najlepšie hodí na investície, kde je potrebné v krátkom čase omietnuť veľké plochy stien a stropov. Tomu napomáha jednoduchosť spracovania, strojová technológia a nanášanie omietky v jednej vrstve. Možno použiť na všetky minerálne podklady. Dobre poslúži vo všetkých v zime vykurovaných miestnostiach.
Vlastnosti a výhody
Omietka Knauf MP 75 Leicht je továrensky pripravená suchá sadrová malta s prídavkom ľahkého kameniva určená na zhotovovanie jednovrstvových omietok s hrúbkou 8 až 50 mm vo vnútri budov v miestnostiach s maximálnou vlhkosťou vzduchu do 70 %, a teda aj v kuchyniach a kúpeľniach, ktoré sa nevyužívajú na priemyselné účely. Výrobok je určený na omietanie stien z pórobetónu alebo keramických tvárnic, ako aj na liate betónové stropy. Omietka Knauf MP 75L je ľahká a veľmi účinná, reguluje vlhkosť vzduchu v interiéroch vďaka hygroskopickým vlastnostiam sadry, ktorá pri príliš vlhkom vzduchu absorbuje prebytočnú vlhkosť a pri príliš suchom uvoľňuje prebytočnú vlhkosť. Ľahké zloženie produktu uľahčuje spracovanie. Strojové nanášanie omietky v jednom technologickom cykle navyše umožňuje rýchle vykonávanie veľkoobjemových omietacích prác.
Technické špecifikácie
| Hmotnosť produktu | 25 kg |
|---|---|
| Doba schnutia | 14 dní |
| Typ balenia | ks |
| Inštrukcie na používanie | Omietacia jednotka |
| Počet vrstiev | 1 |
| Farebná skupina | biely |
| výška (cm) | 13 cm |
| šírka (cm) | 50 cm |
| Hĺbka (cm) | 34 cm |
| Hmotnosť (kg) | 25 kg |
| Kód produktu | 5901793354712 |

1850 + recenzí








