DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Altánky, dáždniky a markízy
- Altánky
- Suhali PE záhradný altánok 3 x 2 m biely
Suhali PE záhradný altánok 3 x 2 m biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Suhali PE záhradný altánok 3 x 2 m biely3-7 dní89 €72,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Záhradný altánok Suhali PE biely si môžete umiestniť do svojej záhrady a získať tak ideálne miesto na trávenie času so svojimi blízkymi. Altánok ochráni vás a vašu rodinu pred jemným dažďom a intenzívnymi slnečnými lúčmi. Konštrukcia odolného rámu a polyetylénového materiálu zaručuje dlhé roky používania pergoly. Môžete si kúpiť steny pre váš altánok, ktoré vám poskytnú ochranu pred vetrom.
Vlastnosti a výhody
Záhradný altánok Suhali PE 3 x 2 m biely Vám pomôže vytvoriť oddychovú zónu pred domom pre celú rodinu. Altánok môžete zladiť do priestoru zariadeného v modernom štýle. Biela farba bude vyzerať skvele na zelenom pozadí. Veľký rozmer altánku umožňuje jednoducho doň umiestniť zostavu záhradného nábytku, vďaka čomu usporiadate párty pre množstvo ľudí. Ľahký dážď ani nadmerné slnečné žiarenie vám v hodovaní nezabráni vďaka látke umiestnenej v hornej časti altánku. Polyetylénový materiál je odolný voči slnečnému žiareniu a iným poveternostným vplyvom, ako aj voči poškodeniu spojenému s pravidelným čistením. Záhradný altánok Suhali white je konštruovaný na oceľovom ráme, ktorý zaisťuje stabilitu aj vo veterných dňoch.
- Poskytuje tieň a úkryt pred nepriaznivým počasím
- Jednoduchá montáž
- Pre vnútorné aj vonkajšie použitie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | pavilón |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Hĺbka (cm) | 200 cm |
| šírka (cm) | 300 cm |
| výška (cm) | 240 cm |
| séria | Suhali |
| Hmotnosť | 120 g/m² |
| Hmotnosť (kg) | 5,5 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Námestie |
| Materiál rámu | oceľ |
| Materiál | polyetylén (PE) |
| Typ tkaniny | polyetylén (PE) |
| Kód produktu | 3663602419051 |

1850 + recenzí









