DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kúpeľňa a WC
- Misky na mydlo
- Terazzo mydlovka Elland
Terazzo mydlovka Elland
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Terazzo mydlovka Elland3-7 dní15 €12,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vhodnou nádobou na kusové mydlo je prezentovaná mydelnička, ktorá vám pomôže dosiahnuť ucelený efekt vo vašej kúpeľni. Môžete ho zladiť s ďalšími doplnkami zo série Jubba. Táto miska na mydlo vyniká prírodným vzhľadom, ktorý je vyrobený z polyesterovej živice, ktorá jej tiež poskytuje vynikajúcu odolnosť voči poškodeniu a vode.
Vlastnosti a výhody
Prezentovaný kúpeľňový doplnok je jedným z prvkov základného vybavenia - poslúži na estetické uloženie mydla. Táto miska na mydlo patrí do série Jubba, vyznačujúca sa prírodným vzhľadom. Vyrobené z polyesterovej živice, je trvácne a odolné voči poškodeniu či vode, ako aj priľnavosti k hladkým povrchom sanitárnej keramiky. Vďaka miske na mydlo zabránite pohybu klzkého mydla a zašpineniu okrajov umývadla, vane či police. Béžová farba je neutrálna a jemná, takže prvok určite zladíte do kúpeľne v škandinávskom alebo ekologickom štýle. Hladký povrch sa ľahko čistí. Ďalšie kúpeľňové doplnky zo série Jubba vám pomôžu vytvoriť súvislý aranžmán.
- Produkt môžete zladiť so zodpovedajúcimi kúpeľňovými doplnkami z rovnakého radu alebo zladiť doplnky v rôznych farbách a vzoroch a vytvoriť tak aranžmán podľa vašich preferencií.
- Hladký povrch vo vnútri uľahčuje čistenie
- Pieskovcový efekt bude atraktívnym akcentom v kúpeľni
- Dostupné v 2 farbách
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Miska na mydlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | |
| Hĺbka produktu | 90 mm |
| Šírka produktu | 140 mm |
| Výška produktu | 19 mm |
| séria | Jubba |
| Hmotnosť produktu | 280 g |
| Farebná skupina | Béžová |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Polymérna živica |
| Kód produktu | 5059340217901 |

1850 + recenzí











