DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Toreno 80 masívne dvere, pravé, strieborný dub
Toreno 80 masívne dvere, pravé, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Toreno 80 masívne dvere, pravé, strieborný dub3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Masívne dvere Toreno pravý strieborný dub je možné namontovať do spálne, kancelárie, špajze alebo kotolne. Nevábne interiéry úžitkových miestností vďaka nim zostanú neviditeľné a v spálni si užijete pokoj a súkromie. Výrobok má modulárnu štruktúru, vďaka čomu je stabilný a pevný. Moderný dizajn dverí dokonale zapadá do súčasných trendov interiérového dizajnu.
Vlastnosti a výhody
Dvere z dubového masívu Toreno 80 pravé vďaka chýbajúcemu preskleniu vám poskytnú pokoj a súkromie pri práci i odpočinku, takže sa budú skvele hodiť ako dverné krídlo do spálne alebo kancelárie. Nedostatok skla umožňuje aj schovanie interiéru miestností za dvere, preto sa produkt výborne hodí do špajz, skladov alebo kotolní. Masívne dvierka Toreno pravý strieborný dub sú vyrobené z materiálu na báze dreva - MDF dosky. Modulárna konštrukcia zaisťuje ich pevnosť a stabilitu. Vďaka jednoduchému dizajnu a atraktívnym farbám bude výrobok vyzerať skvele v moderných domácnostiach a kanceláriách. Krídlo je súčasťou rodiny Toreno. V našej ponuke nájdete dvojité ľavostranné dvere a modely z tejto kolekcie v iných rozmeroch.
- Modulárny dizajn
- 3 nastaviteľné pánty
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 31,78 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443150823 |

1850 + recenzí









