DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Pôdy a substráty
- Univerzálna zem AB 5 l
Univerzálna zem AB 5 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálna zem AB 5 l3-7 dní3,13 €2,54 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Navrhovaná univerzálna zemina je určená na výsadbu črepníkových rastlín s priemernými nárokmi na výživu. Svojmu účelu poslúži aj ako substrát na záhony v záhrade. Vyznačuje sa štruktúrou prepúšťajúcou vodu a vzduch, ktorá poskytuje rastlinám optimálne podmienky na zakorenenie.
Vlastnosti a výhody
Pri plánovaní presádzania kvetov do nových črepníkov alebo zakladaní vlastnej záhradky si určite kladiete otázku, aký substrát zvoliť pre rastliny, aby ste im zabezpečili tie najlepšie podmienky pre ich rozvoj. Univerzálna zemina, dostupná spomedzi mnohých iných substrátov, je určená na výsadbu črepníkových rastlín, ale dobre sa uplatní aj na záhonoch. Dôležité je, že má výbornú štruktúru, ktorá zabezpečuje dobrú priepustnosť vzduchu a vody, čím zabezpečuje správne zakorenenie rastlín. Vďaka svojim vlastnostiam poskytuje vhodné podmienky pre ich optimálnu vegetáciu, čoho výsledkom je krásne kvitnutie. Predajne Castorama ponúkajú aj iné druhy pôdy, medzi ktorými nájdete pôdu, ktorá dokonale vyhovuje potrebám rastlín, ktoré pestujete.
- Substrát vyživuje 4-6 mesiacov po výsadbe
- Substrát možno použiť do kvetináčov, kvetinových záhonov a závesných košov
- Pôda pomáha znižovať údržbu záhrady tým, že udržuje pôdu vlhkú
- Ideálne na pestovanie rastlín v črepníkoch a na použitie v kvetinových záhradách
Technické špecifikácie
| Typ produktu | záhradná pôda |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Pokrytie | 0,1 m² |
| Hrúbka aplikácie | 50 mm |
| Dĺžka nádoby | 40 mm |
| Šírka nádoby | 190 mm |
| Výška nádoby | 380 mm |
| Štandardné | Produkt registrovaný Ministerstvom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka |
| séria | Univerzálny |
| Typ kontajnera | Taška |
| Bez rašeliny | Obsahuje rašelinu |
| Objem | 5L |
| Obdobie uplatňovania | Vyživuje až 6 týždňov po výsadbe |
| Zloženie | 100% rašelina |
| Hmotnosť produktu | 1,2 kg |
| Obsah rašeliny | 100% |
| Biologicky odbúrateľný | Biologicky odbúrateľný |
| Bezpečnostné informácie | Pri práci na záhrade vždy používajte rukavice a po použití si umyte ruky. Obal uchovávajte mimo dosahu detí, aby ste predišli riziku udusenia. Používajte v dobre vetraných priestoroch a vyhýbajte sa vdychovaniu prachu. Pred použitím sa uistite, že používanie výrobku je bezpečné, najmä ak ste náchylní na alergie. Pri zdvíhaní buďte opatrní |
| Pokyny na skladovanie | Po použití vrecko zatvorte. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred vysokými teplotami a priamym slnečným žiarením. Skladujte mimo záhradnej chémie, aby ste zabránili kontaminácii |
| Kód produktu | 5907735200208 |

1850 + recenzí








