DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Univerzálne dvere Uran 70, pravé, s 2 hnedými zámkami
Univerzálne dvere Uran 70, pravé, s 2 hnedými zámkami
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Univerzálne dvere Uran 70, pravé, s 2 hnedými zámkami3-7 dní212,47 €172,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálne dvere Uran, pravé, s 2 zámkami, sú poľským výrobkom, ktorý sa perfektne hodí ako vchod do domových, obchodných, technických a verejných budov. Sú vybavené dvoma nezávislými zámkami s patentnými vložkami, čo zvyšuje ich bezpečnosť. Dvere majú pevnú oceľovú konštrukciu a sú odolné voči poveternostným vplyvom. Dostupné sú v obľúbených hnedých a antracitových farbách.
Vlastnosti a výhody
Univerzálne dvere Uran 70, pravé, s 2 hnedými zámkami, sú plne vybavené dvere so širokým spektrom použitia. Sú ideálne ako vstupy do domácich miestností a verejných budov. Sú vybavené dvoma nezávislými zámkami pre patentné vložky. To zvyšuje ich bezpečnosť. Majú pevnú oceľovú konštrukciu. Sú tiež odolné voči poveternostným vplyvom. Krídlo dverí zo série Uran je vyrobené z pozinkovaného a lakovaného plechu. To poskytuje dodatočnú tepelnú a zvukovú izoláciu. Rohový rám a hliníkový prah sú vybavené nalisovaným tesnením. Univerzálne dvere Uran, pravé, s 2 hnedými zámkami, sú dostupné v mnohých typických veľkostiach. Na výrobok sa vzťahuje 2-ročná záruka. Sada obsahuje rohovú zárubňu, hliníkový prah, kľučku a hornú rozetu.
- Krídlo dverí je zateplené polystyrénom
- Zvýšená bezpečnosť (dodatočný zámok)
- Kompletne vybavená
- Poľský výrobok
- Veľkosť dverí: 70
- Vybavené 2 nezávislými zámkami s cylindrickými vložkami, namontované na oceľovom ráme pomocou 2 čapových pántov
- Hliníková zárubňa a prah s nalisovaným tesnením
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 778 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 130 mm |
| Výška produktu | 2052 mm |
| Zahrnuté | Dverové krídlo, rohová zárubňa, hliníkový prah, kľučka, horná rozeta, 2 ks vložiek kľúč/kľúč, sada tesnení |
| séria | Urán |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 45 mm |
| Kód produktu | 5907803991328 |

1850 + recenzí








