DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Upcyklovaný kvetináč, biely, 14 cm
Upcyklovaný kvetináč, biely, 14 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Upcyklovaný kvetináč, biely, 14 cm3-7 dní5,16 €4,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Upcyklovaný biely kvetináč je dekoratívnym prvkom, do ktorého môžete zasadiť rastliny a skrášliť si nimi svoj domov. Výrobok dobre znáša mráz, preto ho možno umiestniť aj vonku. Hrniec má priemer 14 cm a je vyrobený z plastu. Je odolný voči mechanickému poškodeniu. Výrobok je odolný a trvácny, takže vám bude slúžiť dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Chceli by ste sa vo svojom dome obklopiť viac kvetmi a zelenými rastlinami? Určite budete potrebovať biely upcyklovaný kvetináč 14 cm. Vyznačuje sa mimoriadnou odolnosťou, ktorá mu umožní splniť vaše potreby. Výrobok s priemerom 14 cm je vyrobený z najkvalitnejšieho plastu, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu. Upcyklovaný biely kvetináč dobre znáša mráz a mínusové teploty. Výrobok sa veľmi ľahko udržuje v čistote, takže si dlho zachováva svoj pôvodný vzhľad. Biela farba hrnca dokonale zapadne do aranžmánov v modernom i klasickom štýle. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie kvetináče, ktorými si môžete skrášliť svoj domov
- Upcyklovaný kvetináč
- Mrazuvzdorný a odolný voči UV žiareniu
- Jednoduché čistenie a údržba
- Vyrobené z odpadu
- Ekologické
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetináč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 140 mm |
| Výška produktu | 140 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,15 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Oválny |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908305663591 |

1850 + recenzí










