DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Upcyklovaný kvetináč, biely, 19 cm
Upcyklovaný kvetináč, biely, 19 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Upcyklovaný kvetináč, biely, 19 cm3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Upcyklovaný biely kvetináč je určený na pestovanie kvetov a byliniek, ktoré ozdobia váš domov. Výrobok má priemer 19 cm, takže ho možno umiestniť do obytného domu aj mimo neho. Črepník je vysoko odolný voči poškodeniu a zmenám počasia. Zachováva si svoj prirodzený vzhľad po dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte dekoratívny prvok, ktorý vám umožní pestovať okrasné rastliny ako doma, tak aj na terase či balkóne? Vo vašej domácnosti nesmie chýbať biely upcyklovaný kvetináč s priemerom 19 cm. Vyznačuje sa mimoriadnou odolnosťou a pevnosťou, čo sa premieta do jeho dlhej životnosti. Výrobok s priemerom 19 cm je vyrobený z najkvalitnejšieho plastu, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu a meniacim sa poveternostným podmienkam. Upcyklovaný biely kvetináč znesie aj mínusové teploty, dobre znáša aj dážď a UV žiarenie. Je v univerzálnej bielej farbe, ktorá sa skvele hodí do moderných aj klasických aranžmánov. Predajňa Castorama ponúka aj ďalšie črepníky v rôznych veľkostiach, v ktorých môžete pestovať rastliny.
- Upcyklovaný kvetináč
- Mrazuvzdorný a odolný voči UV žiareniu
- Jednoduché čistenie a údržba
- Vyrobené z odpadu
- Ekologické
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetináč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 190 mm |
| Výška produktu | 180 mm |
| Hmotnosť (kg) | 0,31 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Tvar produktu | Oválny |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 5908305663614 |

1850 + recenzí










