DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Maliarske potreby
- Prípravky na ošetrenie dreva
- Impregnácie na drevo
- Vidaron antracitová impregnácia dreva 9 l + 11 %
Vidaron antracitová impregnácia dreva 9 l + 11 %
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vidaron antracitová impregnácia dreva 9 l + 11 %3-7 dní71,32 €57,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pevná ochrana drevených prvkov zaručuje ich životnosť. Impregnácia dreva Vidaron antracit 9 l + 11% je prípravok, ktorý ochráni altánky, lavičky a zábradlia - až 6 rokov. Prípravok sa jednoducho aplikuje. Stačí vám valček alebo štetec. Impregnácia chráni pred poveternostnými vplyvmi, vodou, plesňami a riasami.
Vlastnosti a výhody
Atmosférické faktory výrazne skracujú životnosť drevených prvkov. Vo vzťahu musíte pamätať na pravidelné oplodnenie. Vidaron antracitová impregnácia dreva 9 l + 11 % je prípravok, ktorý spoľahlivo ochráni drevené prvky v exteriéri aj interiéri budov. Produkt zaručuje až 6 rokov účinnej ochrany pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Impregnácia ochráni pred nasiaknutím vlhkosti, vodnej pary alebo vody samotnej. Aktívne zložky prípravku zároveň vytvárajú povlak, ktorý chráni pred rastom plesní a rias. Impregnácia dreva Vidaron antracit sa ľahko aplikuje. Potrebujete iba valček alebo štetec. Kapacita balenia produktu je 110 m2. Pozrite si ďalšie impregnácie tejto značky, ktoré sú dostupné v našom obchode!
- Impregnuje, spevňuje, chráni a zdobí
- Obsahuje povrchovú ochranu Teflon™
- Chráni drevo pred poveternostnými vplyvmi
- Náter je odolný voči zamodraniu, plesniam a riasam
- Zvýrazňuje krásu prírodného dreva
- Zvýšená vodeodolnosť - obsahuje vosk
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Impregnácia |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Vidaron |
| Maximálna úroveň VOC pre produkt | 700 g/l |
| Pokrytie | 110 m² |
| Spotreba na liter | 11 m²/l |
| Typ kontajnera | Môcť |
| Ochranný čas | 6 rokov |
| Doba schnutia | 12 hodín |
| Informácie o VOC | 700 g/l |
| Počet vrstiev | 2 |
| Spôsob aplikácie | Štetec, ponor alebo valček |
| Objem | 10 000 ml |
| Hmotnosť (kg) | 9 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Kód produktu | 5903973224099 |

1850 + recenzí








