DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Obklady a dlažby
- Podlahy a podlahové panely
- Vinylové podlahové panely
- Vinylové podlahové panely Kronostep Shelby Dub 3,02 m2
Vinylové podlahové panely Kronostep Shelby Dub 3,02 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vinylové podlahové panely Kronostep Shelby Dub 3,02 m23-7 dní40,36 €32,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vinylové podlahové panely Kronostep Dub Shelby sú produktom určeným na konečnú úpravu podláh v obytných a verejných priestoroch. Sú vyrobené z inovatívneho SPC materiálu, ktorý zaručuje odolnosť proti poškodeniu, deformácii a vlhkosti. Panely sú hrubé 4 mm a v jednom balení nájdete 8 kusov. V ponuke Castorama je aj široký výber drevených podláh.
Vlastnosti a výhody
Nič nezútulní interiér tak, ako podlaha v teplom odtieni. Ak chcete vo svojom byte dosiahnuť tento efekt, kúpte si vinylové podlahové panely Kronostep Shelby Oak 3,02 m2. Materiál použitý na ich výrobu - SPC - je zmes polymérov a uhličitanu vápenatého obohatená o minerálne prísady. Táto kombinácia zaručuje panelom vysokú odolnosť proti poškodeniu a vlhkosti a tým aj dlhodobé používanie. Vinylové podlahové panely Kronostep Oak Shelby je možné použiť v kúpeľniach a verejných miestnostiach so strednou prevádzkou. Ich výhodou je montáž bez použitia lepidla, vysoká trieda použiteľnosti a možnosť pokládky na veľkú plochu. Pri nákupe kupujte aj podlahové podložky a dilatačné lišty, ktoré nájdete v našom sortimente.
- Široká doska
- Vodotesný výrobok
- Možno použiť v kúpeľniach
- Vysoká trieda použiteľnosti 32
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podlahové panely s inštalačným systémom Click |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Marka | Kronostep |
| Dĺžka produktu | 1280 mm |
| Hrúbka produktu | 4 mm |
| Pokrytie | 3,02 m² |
| Šírka produktu | 295 mm |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Kliknite na systém | Kliknite na systém |
| Hmotnosť (kg) | 25 kg |
| Vyžaduje sa lepidlo | Nie je potrebné žiadne lepidlo |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Dub Shelby |
| Odolnosť voči oderu | Trieda 32 (mierne komerčné použitie) |
| Kód produktu | 5907501812611 |

1850 + recenzí









