DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie dvere OK Doors Arctica 90, pravé, biele, s ťahadlom/kľučkou
Vonkajšie dvere OK Doors Arctica 90, pravé, biele, s ťahadlom/kľučkou
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie dvere OK Doors Arctica 90, pravé, biele, s ťahadlom/kľučkou3-7 dní583,94 €474,75 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vonkajšie dvere OK Doors Arctica, pravé, biele, s ťahadlom/kľukou sú spoľahlivým spôsobom ochrany interiéru budovy pred narušiteľmi. Krídlo dverí je vyrobené z ocele a potiahnuté dekoratívnou fóliou, ktorá je odolná voči UV žiareniu. Výrobok sa predáva s kovaním a zárubňami. K dispozícii je aj ľavostranný variant krídla.
Vlastnosti a výhody
OK Doors Arctica pravé biele vonkajšie dvere s ťahom/kľukou sa výborne hodia ako vchodové dvere do domu, paneláku, firmy alebo skladu. Boli vyrobené z oceľového plechu. Ich výplň tvorí penový polystyrén. Dekoratívna fólia pokrývajúca krídlo dverí je odolná voči ultrafialovým lúčom. Dvere merajú deväťdesiat centimetrov a predávajú sa so zárubňami a kovaním. Na pravej strane dverí sú tri nastaviteľné pánty. OK Doors Arctica 90 pravé vonkajšie dvere, biele, s madlom/kľukou sa budú skvele hodiť ako prvok budov s modernou architektúrou. Pri otváraní dverí zvonku použite kľúč a kľučku, zvnútra - použite kľučku. V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty z kolekcie Arctica, vrátane ľavého variantu prezentovaného dverného krídla.
- Oceľ
- Vrátane armatúr
- Odolné voči UV žiareniu
- Veľkosť dverí: 90
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 1020 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 120 mm |
| Výška produktu | 2080 mm |
| Zahrnuté | Kovanie |
| séria | Arktída |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | biely |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 46 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 68 mm |
| Šírka dverí | 900 mm |
| Kód produktu | 5908272416817 |

1850 + recenzí








