DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vonkajšie a technické dvere
- Vonkajšie dvere Prado 80, pravé, orech
Vonkajšie dvere Prado 80, pravé, orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vonkajšie dvere Prado 80, pravé, orech3-7 dní347,84 €282,79 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Exteriérové dvere Prado pravý orech zvýšia vašu bezpečnosť vďaka ochrane proti vlámaniu. Polystyrénová vrstva počas vykurovacej sezóny účinne zabráni úniku tepla z objektu. Model je vyrobený z odolnej pozinkovanej ocele. Môže byť použitý v rôznych zariadeniach - rezidenčných aj komerčných
Vlastnosti a výhody
Vonkajšie dvere Prado 80 pravý orech sú voľbou už roky. Sú vyrobené z odolnej pozinkovanej ocele. Vďaka tomu sú vysoko odolné voči vlhkosti. Tiež nepodliehajú deformácii. Boli dodatočne obložené vrstvou polystyrénu. tak tvoria účinnú bariéru pre teplo počas vykurovacej sezóny. Vďaka tomu môžu byť vaše účty oveľa nižšie. Pravé vonkajšie dvere Orech Prado tiež zvyšujú úroveň vašej bezpečnosti. Sú vybavené ochranou proti vlámaniu. Skvele sa hodia do obytných a komerčných budov, ako aj do priečok nevykurovaných miestností. Na model sa vzťahuje dvojročná záruka. Vyrobené v Poľsku. Pozrite si aj ďalšie modely zo série Prado
- Poľský výrobok
- Dvere proti vlámaniu, zateplené polystyrénom
- Majú zvýšenú odolnosť proti vlhkosti a deformácii
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 845 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 56 mm |
| Výška produktu | 2028 mm |
| Zahrnuté | Oceľová zárubňa s prahom, dva zámky s vložkami, kľučka s horným plechom |
| séria | Prado |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Orech |
| Materiál | Oceľ pokrytá fóliou |
| Vrátane rámu dverí | Vrátane rámu |
| Hmotnosť (kg) | 31 kg |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Hrúbka dverí | 56 mm |
| Kód produktu | 5907803993285 |

1850 + recenzí








