DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Garážové brány a príslušenstvo
- Výklopné garážové brány
- Výklopná garážová brána 2500 x 2125 mm hnedá
Výklopná garážová brána 2500 x 2125 mm hnedá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Výklopná garážová brána 2500 x 2125 mm hnedána dopyt347,84 €282,79 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hnedá výklopná garážová brána je produkt, ktorý vám umožní bezpečne uskladniť vaše auto a ľahko ho dostať do garáže aj von. Výrobok je vyrobený z pozinkovaného plechu potiahnutého polyesterovou farbou odolnou voči korózii. Krídlo brány je vhodné na montáž do dielne aj garáže. Produkt je hnedej farby.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte jednoduchý spôsob zabezpečenia vybavenia a vozidiel vo vašej garáži alebo dielni, odpoveďou sú správne dvere. Nadzemná garážová brána 2500 x 2125 mm hnedá je bezpečná a ľahko ovládateľná. Valčeky s guľôčkovými ložiskami a dvojité ťažné pružiny zaručujú bezpečné otváranie a zatváranie brány a umožňujú aj jej pootvorenie. Hnedá výklopná garážová brána je trvácna a odolná proti mechanickému poškodeniu. Jeho opláštenie je vyrobené z pozinkovaného trapézového plechu a navyše pokryté polyesterovou farbou. Vďaka tomu je celok odolný voči nepriaznivým podmienkam, napríklad atmosférickým zrážkam, ktoré môžu spôsobiť koróziu. Hnedá farba sa hodí k väčšine okolitých aranžmánov. Pozrite si aj ďalšie dostupné brány.
- Valčeky s guľôčkovými ložiskami
- Prevádzková bezpečnosť
- Trvanlivosť prevádzky
- Rozmery rámu 2600 x 2175 mm
Technické špecifikácie
| Marka | Wisniowski |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Typ produktu | garážové dvere |
| šírka (cm) | 250 cm |
| výška (cm) | 212,5 cm |
| Šírka rámu | 2600 mm |
| Výška rámu | 2175 mm |
| Materiál | Plast a oceľ |
| Izolované | Trapézový plech T10 |
| Farba | Hnedá RAL 8014 |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Návod na inštaláciu | V diere alebo za ňou |
| Kód produktu | 5907642733448 |

1850 + recenzí











