DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Maliarske potreby a dekorácie
- Interiérové dekorácie
- Vybavenie okien
- Rolety a žalúzie
- Zamatová roleta 52 x 180 cm smaragdová
Zamatová roleta 52 x 180 cm smaragdová
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Zamatová roleta 52 x 180 cm smaragdová3-7 dní54 €43,90 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak chcete sebe a svojej domácnosti poskytnúť maximálny komfort doma, budete potrebovať roletu Velvet smaragd. Jeho rozmery sú prispôsobené oknám miestností, napríklad v bytových domoch a mrakodrapoch. Vďaka zatemňovacej látke sa môžete efektívne izolovať od okolitého sveta. Zároveň plní dekoratívnu funkciu vďaka svojmu elegantnému odtieňu.
Vlastnosti a výhody
Zamatová roleta 52 x 180 cm smaragd je kvintesenciou funkčnosti a estetiky. Na jednej strane materiál skvele dopĺňa moderné aranžmány. Môže za to jej elegantný zelený odtieň a jemnosť na dotyk. Látka je odolná voči mechanickému poškodeniu vrátane roztrhnutia. Roleta Velvet smaragd je navyše efektným krytom. Môžete ho pripevniť na rám okna, stenu alebo strop. Môžete to urobiť pomocou priloženého montážneho príslušenstva. Dizajn série Velvet je pevný a odolný. Tento produkt je voľne visiaci model. Dokonale vyhovuje potrebám izbových okien. Účinne zatemňuje miestnosť a zabraňuje prenikaniu nadmerného slnečného žiarenia. Navyše zvonku nevidíte, čo sa deje za sklom. Pozrite si aj ďalšie modely roliet v našej ponuke.
- Zamatová zatemňovacia látka
- Módny dizajn
- Šedé rukoväte s kovovou retiazkou
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Roleta |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 1800 mm |
| Dostupnosť v iných veľkostiach | Dostupné v iných veľkostiach |
| Šírka materiálu rolety | 520 mm |
| Šírka produktu | 550 mm |
| Šírka rolety (bez mechanizmu) | 520 mm |
| séria | Zamatová |
| Typ rolety | Rolky |
| Typ tkaniny | Blackout |
| Dostupnosť v iných farbách | Dostupné v iných farbách |
| Roletový mechanizmus | Navíjač |
| Zahrnuté | Látka, rúrka, závažie, kovová reťaz, napínač reťaze (detská poistka), madlá, vešiaky, skrutky, návod |
| Vyžaduje sa vŕtanie | K dispozícii sú obe možnosti |
| Farebná skupina | Modrá |
| Farba | Emerald |
| Kód produktu | 8711439424481 |

1850 + recenzí









