DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Flexibilné hadice
- Vodné hadice
- Závitníky Wężyk Industrias Mateu M10 x Š3/8" 80 cm
Závitníky Wężyk Industrias Mateu M10 x Š3/8" 80 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Závitníky Wężyk Industrias Mateu M10 x Š3/8" 80 cm3-7 dní15,95 €12,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hadica je užitočným prvkom pri vytváraní vodovodných inštalácií - umožňuje montáž armatúr, filtrov, vodomerov, čerpadiel a hydrofórov. Je tiež ideálny pre vykurovacie, tlakové, chladiace a klimatizačné konštrukcie, vďaka čomu je mimoriadne funkčný. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne veľkosti.
Vlastnosti a výhody
Hadica sa vám bude hodiť pri dokončovacích prácach v každej domácnosti, pretože je určená na montáž armatúr, filtrov, vodomerov, čerpadiel a hydrofórov. Používa sa nielen v bytoch, ale aj v obchodných centrách a firmách. Je mimoriadne funkčný, pretože ho úspešne využijete nielen vo vodnom systéme, ale aj vo vykurovacom, tlakovom, chladiacom či klimatizačnom systéme. Produkt bude dlho perfektne plniť svoju funkciu - je vyrobený z mosadze, nerezovej ocele a EPDM. Gumové tesnenie zabraňuje úniku distribuovanej kvapaliny z hadice alebo úniku vzduchu. Ponúkame rôzne typy tohto prvku, takže si ľahko vyberiete model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám.
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Priemer produktu | 8 mm |
| Počet vrstiev | 1 |
| Maximálna prevádzková teplota | 110 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 20 bar |
| Káblový oplet | Káblový oplet |
| Materiál | EPDM a oceľ |
| Popis vonkajšej vrstvy | nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908313192076 |

1850 + recenzí








